Kings to międzynarodowa firma EdTech organizująca nowoczesne konkursy i wydarzenia edukacyjne, w których wzięło już udział łącznie  300 000 uczniów  w Gruzji, Polsce, Estonii i na Litwie. Naszą misją jest podniesienie mediany poziomu edukacji. Chcemy aby każdy uczeń uwierzył w siebie, poczuł radość z nauki przedmiotów oraz miał możliwość rozwoju niezależnie od aktualnego poziomu.

Nasz doświadczony zespół zorganizował łącznie ponad 100 wydarzeń edukacyjnych. W trakcie ostatnich 4 lat zarządzaliśmy projektami edukacyjnymi, takimi jak:

* olimpiady i konkursy krajowe z matematyki, języka ojczystego, angielskiego oraz informatyki,

* olimpiady regionalne i międzynarodowe, w tym przeprowadzenie oficjalnej selekcji na Międzynarodową Olimpiadę Informatyczną,

* organizacja obozów międzynarodowych,

* realizacja projektów zamawianych przez ministerstwa edukacji, w tym współpraca przy programie telewizyjnym "Mission Student".

Nasze wydarzenia i konkursy charakteryzują się najwyższą jakością. To zasługa uniwersytetów i nauczycieli, którzy tworzą kompleksowy system przygotowania, testowania i udzielania informacji zwrotnej. Ponadto wykorzystujemy elektroniczny system sprawdzania prac i stale inwestujemy w najnowsze technologie, oprogramowanie i urządzenia wspomagające proces uczenia się z Kings.

Kings to międzynarodowa firma EdTech organizująca innowacyjne konkursy edukacyjne.