Czym jest Kings English Challenge?

 

Kings English Challenge to nowoczesny konkurs z języka angielskiego skierowany do wszystkich uczniów klas II-VI szkół podstawowych oraz uczniów klas I - III gimnazjum w Polsce.

 

Jak i kiedy odbędzie się Kings English Challenge?

 

Kings English Challenge zostanie zorganizowany 24, 25 oraz 26 maja na terenie całego kraju. Osobą odpowiedzialną za rejestrację uczniów jest nauczyciel koordynator, który przeprowadza test na terenie szkoły w wybranym przez siebie terminie zaproponowanym przez organizatora. Drogi Uczniu, jeżeli chciałbyś/chciałabyś aby Twoja szkoła wzięła udział w Kings English Challenge poinformuj o tym swojego nauczyciela i dołącz do innych podejmujących wyzwanie!

 

Kto może wziąć udział?

 

Każdy uczeń klas II - VI szkoły podstawowej i klas I - III gimnazjum  niezależnie od szkolnych ocen. Każdy uczeń jest rejestrowany przez nauczyciela koordynatora bierze udział w konkursie niezależnie od liczby uczniów zgłoszonych ze swojej szkoły.

 

Co możesz zyskać?

 

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do materiałów przygotowawczych przykładowych testów oraz pracy domowej on-line. Z kolei po ogłoszeniu wyników testu każdy uczeń otrzyma indywidualną informację zwrotną dotyczącą liczby uzyskanych punktów, popełnionych błędów oraz prawidłowych odpowiedzi ze szczegółowym opisem  rozwiązań poszczególnych zadań. Osoby, które najlepiej poradzą sobie z pytaniami testowymi  otrzymają specjalne stypendium Kings pozwalające na wzięcie udziału w czerwcowym festiwalu języka angielskiego organizowanego przez Kings Polska.

 

Drogi Uczniu, poinformuj swojego nauczyciela o Kings English Challenge i włącz się do rywalizacji z rówieśnikami ze szkół z całej Polski !