Czym jest Kings English Challenge?

 

Kings English Challenge to nowoczesny konkurs z języka angielskiego skierowany do wszystkich uczniów klas II-VI szkół podstawowych oraz uczniów klas I - III gimnazjum w Polsce.

 

Jak i kiedy odbędzie się Kings English Challenge?

 

Internetowa Runda Eliminacyjna Kings English Challenge odbędzie się 25 maja o godzinie 19:00. Arkusze z zadaniami zostaną udostępnione wszystkim uczniom, którzy posiadają dostęp do indywidualnego konta Kings. Wybrane szkoły mają również możliwość przeprowadzenia Rundy Eliminacyjnej na terenie swojej placówki. Formularz zgłoszeniowy dla nauczyciela znajduje się na https://kings.edu.pl/dla-nauczyciela.

 

 

 Kto może wziąć udział?

 

Każdy uczeń klas II - VI szkoły podstawowej i klas I - III gimnazjum  niezależnie od szkolnych ocen. Należy stworzyć  indywidualne konto Kings na www.kings.edu.pl/rejestracja

 

Aby dokończyć proces rejestracji należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 10zł korzystając z zakładki płatności po zalogowaniu na konto Kings.

Możliwość dokonania opłaty rejestracyjnej do 24 maja.

 

 

Co możesz zyskać?

 

Rejestrując się otrzymujesz dostęp do materiałów przygotowawczych Z kolei po ogłoszeniu wyników testu każdy uczeń otrzyma indywidualną informację zwrotną dotyczącą liczby uzyskanych punktów, popełnionych błędów oraz prawidłowych odpowiedzi ze szczegółowym opisem  rozwiązań poszczególnych zadań. Przygotowaliśmy również specjalny program treningowy składający się z następujących po sobie 6 testach dostosowywanych do indywidualnych wyników mające na celu skupienie się na tych działach, z którymi masz największe kłopoty. Osoby, które najlepiej poradzą sobie z pytaniami testowymi  otrzymają specjalne stypendium na rundę finałową Kings English Challenge.

 

W razie pytań czy wątpliwości prosimy o kontakt mailowy info@kings.edu.pl