Informacja zwrotna
18 maja pt

Informacja zwrotna

Drodzy Kingsterzy!

Udostępniliśmy dla Was indywidualną informację zwrotną po Rundzie Finałowej Wyzwania Matematycznego Kings! Wystarczy już teraz wpisać swój kod uczestnika z Rundy Finałowej w polu „Pokaż wynik”, nacisnąć przycisk „Szukaj” i dowiecie się co dla Was przygotowaliśmy.

Zobaczycie tam, które zadania wykonaliście bezbłędnie, a które sprawiły więcej trudności. Dzięki udostępnionym testom z Rundy Finałowej będziecie mogli przypomnieć sobie z jakich zadań składał się test oraz jak wyglądało poprawne rozwiązanie każdego zadania.

Oprócz tego możecie się dowiedzieć jakie umiejętności były potrzebne do rozwiązania każdego zadania, co macie opanowane, a nad czym trzeba jeszcze popracować. Ponadto udostępniamy Wam dodatkowe materiały, które pomogą w dalszej pracy na drodze do stania się matematycznym orłem!

Poza informacją zwrotną, która jest już dostępna przygotowaliśmy dla Was jeszcze więcej możliwości. Już dzisiaj zapisz się na Kings English Challenge na stronie https://kings.edu.pl/register, a 19 maja (jutro) otrzymasz dostęp do indywidualnego konta Kings. To miejsce, przygotowane specjalnie dla Kingsterów. Znajdować się tam będą archwialne testy, materiały przygotowawcze czy indywiadualne informacje zwrtone. Od teraz z łatwością możesz śledzić swoje postępy oraz bez przeszkód polepszać swoje wyniki.

Zapisz się już dziś!

P.S. uczniowie, którzy dokonali rejestracji na Kings English Challenge wcześniej nie muszą się już rejestrować. 19 maja otrzymają dostęp do swoich kont :)