Nowa możliwość dla Kingsterów!
11 maja pt

Nowa możliwość dla Kingsterów!

Podejmij Kings English Challenge na własną rękę!

Z myślą o Tobie stworzyliśmy narzędzie internetowe, dzięki któremu będziesz mógł wziąć udział w Kings English Challenge oraz przejść internetowy program przygotowawczy. Już  25 maja o godzinie 19:00 będziesz mógł wziąć udział w Internetowej Rundzie Kwalifikacyjnej za pomocą konta Kings. Pierwsi Kingsterzy, którzy zdążyli się już zarejestrować na Kings English Challenge, otrzymają od nas dostęp do indywidualnych kont Kings już 19 maja. Dzięki niemu uzyskają dostęp do miejsca, w którym będą  mogli nie tylko przygotować się do kolejnych konkursów ale również śledzić swoje postępy w nauce.

Uczniowie, którzy posiadają konto Kings oraz przystąpią do Internetowej Rundy Eliminacyjnej otrzymają:

- Kompleksowy program treningowy składający się z następujących po sobie 6 testach dostosowywanych do indywidualnych wyników, mające na celu skupienie się na tych działach, z którymi mają największe kłopoty

- Dodatkowe zadania przygotowujące bezpośrednio do Kings English Challange

- Możliwość zakwalifikowania się do Kings English Challenge

Uczniowie, którzy uzyskają powyżej 30% zdobędą szansę przystąpienia do rundy finałowej  Kings English Challenge, po której otrzymają:

- Indywidualną i szczegółową informację zwrotną po konkursie

- Dyplom poświadczający uzyskany wynik

- Nagrody dla najlepszych (smartfon, tablet lub dron)

Jak wziąć udział?

Należy stworzyć konto na https://kings.edu.pl/register19 maja otrzymacie maila z możliwościa stworzenia konta Kings.

Aby dokończyć proces rejestracji należy uiścić opłatę rejestracyjną w wysokości 10zł korzystając z zakładki płatności po zalogowaniu na konto Kings.

Dokonanie opłaty rejestracyjnej możliwe będzie do 24 maja.

Jak się przygotować?

Czekają na Ciebie 3 testy o różnym poziomie trudności, dzięki którym stopniowo przygotujesze się do konkursu. Aby, uzyskać dostęp do tych materiałów wystarczy wejśc na https://kings.edu.pl/przygotowanie

Powodzenia!