Wyniki Rundy Finałowej
6 kwietnia pt

Wyniki Rundy Finałowej

Opublikowaliśmy wyniki Rundy Finałowej Wyzwania Matematycznego Kings!

 

Aby zobaczyć swój wynik, wejdź na kings.edu.pl, wpisz kod uczestnika z Rundy Finałowej w ramkę "Pokaż mój wynik" i naciśnij “Szukaj”.

 

Jeśli nie posiadasz testu, ani kodu uczestnika, to napisz na info@kings.edu.pl swoje imię, nazwisko, klasę, szkołę oraz miasto, w którym się uczysz. Podanie numeru telefonu wpisanego na teście znacznie przyspieszy identyfikację pracy.

 

Oprócz nagród dla najlepszych 3 osób w danej kategorii, dla osób, które uzyskały wysoką liczbę punktów przygotowaliśmy wyróżnienia:

a) 41 - 50 punktów - Wyróżnienie I stopnia;

b) 31 - 40 punktów - Wyróżnienie II stopnia;

c) 25 - 30 punktów - Wyróżnienie III stopnia.

 

Pozostali uczestnicy otrzymają zaświadczenia o udziale w Rundzie Finałowej. Informujemy, że szczegółowa informacja zwrotna będzie dostępna na stronie z wynikiem ucznia przed 20 kwietnia 2017 r.

 

Wysoko cenimy transparentność konkursów oraz zasady “fair play”, dlatego ostateczną klasyfikację po Rundzie Finałowej przedstawimy dopiero po rozpatrzeniu ewentualnych odwołań.

 

Złożenie odwołania jest możliwe mailowo na adres zadania@kings.edu.pl w ciągu 2 dni od opublikowania wyników na kings.edu.pl Szczegóły dotyczące treści odwołania znajdziesz w §6 pkt 3 Regulaminu konkursu na kings.edu.pl/zasady. Odwołania zostaną rozpatrzone w terminie 3 dni od otrzymania odwołania.


Jeśli nie będzie możliwe sklasyfikowanie 3 pierwszych osób w danej kategorii, to zostanie zorganizowana dla osób z wynikiem ex aequo bezpłatna runda dogrywkowa. O jej konieczności i terminie poinformujemy na kings.edu.pl oraz indywidualnie na adres e-mail podany przy rejestracji.